ul. Cząstkowska 32 01-678 Warszawa Poland
+48 22 330 87 00
CEE/CIS PL

The Observatory International, wiodąca, międzynarodowa firma doradcza pomagająca swoim klientom w maksymalizacji ich potencjału marketingowego

Optymalizacja zasobów

Pomagamy firmom w ustanowieniu optymalnych struktur marketingowych, w doborze właściwego grona agencji marketingowych oraz w zapewnieniu pracownikom właściwej wiedzy i umiejętności koniecznych do sprostania wyzwaniom jakie niesie cyfryzacja marketingu.
Czytaj więcej…

Wynagrodzenie agencji

Projektujemy innowacyjne i efektywne modele wynagrodzeń agencyjnych oparte na osiąganych wynikach. Nasze rozwiązania są motywujące dla wszystkich zaangażowanych stron – z jednej strony wartościowa praca dla marketerów, z drugiej zasłużony zysk dla agencji.
Czytaj więcej…

Pomiar skuteczności działań

Opracowane przez nas narzędzia pomiaru i monitoringu pozwalają na wczesnym etapie zidentyfikować problemy w relacji klient-agencja. Uzyskana dzięki nim wiedza pozwala tworzyć przejrzyste zasady współpracy i podnosić efektywność pracy
Czytaj więcej…

Nasze narzędzia

Agency Performance Tracker

Agency Performance Tracker™ umożliwia w szybki i prosty sposób śledzenie stanu relacji pomiędzy Klientem a Agencją.
Czytaj więcej…

Global Agency Rates Database

Globalna Baza Stawek Agencyjnych umożliwia dostarczanie naszym klientom solidnych, bieżących i właściwych informacji o kosztach personelu agencyjnego.
Czytaj więcej…

Alignment Comparator

Unikalne narzędzie The Observatory International, Alignment Comparator™ służy do zbierania, klasyfikowania i ustalania oczekiwań i opinii wszystkich zaangażowanych stron.
Czytaj więcej…

Referencje
Klienci